ETC.

Get fresh, gotta stay fly, get the jet, I gotta stay high

15. ledna 2012 v 10:25 | džejn))

Moje nejlepší kamarádka objíždí maturiťáky, kde jí balej dvaadvacetiletý chlapy, a já sedim doma a piju čaj :DD Nevadí mi to. Mám hezky naplánovaných pár příštích víkendů, a dneska stejny program jako včera, seriálečky:))

mějte se)))

Tumblr_lxtyr2h7nk1qe8z50o1_500_large
Tumblr_lxtyolwiuo1qe8z50o1_500_large

Nemám moc ráda ani Justina, ani Selenu, ale tyhle fotky se mi neuvěřitelně líběj, prostě oni jsou oba tak přeslazený, až se k sobě hoděj, vážně. Je milé, že spolu choděj nakupovat. :D (Fajn, dost k mým dojemným frázím)

WISHES etc.

2. ledna 2012 v 19:33 | džejn))
JE TOHO NESKUTEČNĚ MOC ! To nejlepší co jsme hodinu vybírali s T. a V.:)♥

http://27.media.tumblr.com/tumblr_lwhjotl5f61r8ciiho1_500.jpg
http://25.media.tumblr.com/tumblr_lwhkd1iqwo1r8ciiho1_r1_500.jpg

definiton of friendship.)

29. prosince 2011 v 17:47 | džejn))
Chm, čistě Vánoční a povánoční článek napíšu asi zítra, protože chci vyfotit podstatný dárky, jako Dolce Gusto nebo baseballku :D
Ale dlouho jsem nic nenapsala, moc se nechce, strávim dny u nově objeveného úžasného seriálu Once Upon a Time nebo HIMYM♥


Dneska jsem byla venku s Verličkou, a chtěla bych něco napsat. Všichni to známe, "přátelé" , kteří nás jenom využívají a pak se na nás při nejbližší příležitosti vykašlou. Ještě lepší je, když podle nich za všechno můžete vy. A pak, vás začnou ignorovat a ještě víc pomlouvat. Nenávidim je. Ale ještě víc mi jich je líto. Protože jsou tak ubohý, že sami neznají pravou podstatu přátelství. Podle mě to není o tom, že jakmile "kamarád" odjede na pár dnů pryč, vy*erete se na něj :) Není to o tom, abyste měli co dělat, protože nechcete bejt doma. Ani o tom, jak si hrajete na velký kámoše a pak vás pomlouváte u nejbližších lidí, co vám přijdou vhod. Je mi líto, co to takhle maj, a nikdy nezažijou to,jak to má být;)
Protože, díky tomu, kolikrát mě milý falešní "přátelé" podrazili, díky tomu aspoň vim, jak to má být doopravdy. Je to o tom, že nemusíte se hned vtírat k někomu domů, abyste mohli hodiny sedět u compu, stačí, když sedíte v tý největší zimě venku a řešíte všechno možný, a nejenom využívat někoho, abyste se nenudili. A když někdo neudělá to, co chcete, nevyse*ete se na něj.
Jde o to , že s pravými přáteli si můžu volat 45 minut a pořád mít o čem mluvit, nebo si volat a říct : Potřebuju smrkat, tak počkej .. a položim mobil na okno, a smrkám, zatimco ten druhej se hrozně směje, když to slyší :D

Je to takhle, a ty, co tohle nechápou, a nedokážou pochopit pravou podstatu přátelství, ty upřímně lituju, a vlastě i díky tomu, jak jste mě vy všichni zradili, jsem to poznala já , zato vy, vy to nikdy nepoznáte :) Myslíte si, že jste vyhráli, s těma pomluvama a využíváním, akorát že to je to jediný, co dokážete, jasně, že vás nesnášim, ale je to spíš smutný, protože, má tenhle život vůbec cenu ?))
Už nikdy takovýhle lidi nebudu potřebovat,ani dočasně,nikdy,vůbec.
Teoreticky jsem teď šťastná, protože jsem výš a mám na víc, než všichni tyhle lidi, co si připadaj hrozně drsný, zatimco oni nikdy nebudou prožívat ty úžasný okamžiky s nejlepšíma přátelema, třeba jako já, a všichni ty, co to dokážou pochopit :)

falešní přátelé jsou jenom ztráta času ..

TEĎ DO SEBE HODÍM TADYTOHO PANÁKA VAJEČŇÁKU A JDU STRÁVIT DOKONALÝ VEČER S BOŽÍM BARNEYM STINSONEM.

Tumblr_lwui1ursfw1qe2g64o1_500_large
Tumblr_lwp1uifqkg1qb9qh4o1_500_large
 
 

Reklama