Leden 2013

no hope, no love, no glory

2. ledna 2013 v 1:00 | džejn)) |  moments of life
Ach jo. Nesnášim že to tak rychle uteklo. Většina lidí jde do školy až sedmýho. Já už zejtra , no. Byli to boží prázdniny, sledovala jsem Gossipky do 3 do rána, byla tady Lucinečka celou dobu, ty večery s rodinou u televize, ty hodiny hraní na tabletu :D Nejradši bych to takhle nechala. Sice jsem přibrala asi 8 000 kilo, no. Ani jsem nepařila nikde.
Představa, že zas musim jít do tý odporný školy, chce se mi brečet, asdfghjklmn!
Stejně mám takový divný nálady, jak kdyby mi něco chybělo, jak kdybych neměla smysl žít. Stupidní asi, ale jsou to fakt deprimující nálady. Jsem pesimista. Víte co? Každej rok si dávám nějaký předsevzetí, nebo alespoň věci co chci zažít nebo udělat, a vyplnilo se mi akorát tak velký hovno, takže si upřímně myslim že tenhle rok bude stejně zkurvenej jako ten loňskej. (Takže dále budu deprimovaně koukat na Gossip Girl a nesmyslně snít, whatever ...)
Byla jsem v kině na Bídníkách (spíš Bídících) , bylo to skvělý prostě. Bavilo mě to, skvělý herci a hlasy, měla jsem uplně husinu. Sice jsem se málem pochcala, ale neva :D
Tumblr_lt82feqsum1qjm9bpo1_500_large
muj bůh ('

Silvestr? Jasně že lepší než loni. Ale stejně. Netřeba mluvit no...
Doufám že jednou budu slavit s hromadou lidí, který mám ráda...
Každopádně jsem samozřejmě dostala ty miloučký 2 novoroční pusy:)) Bylo jich víc, když jsou lidi opilí tak je jedno komu dáváte pusu, ale ty ostatní se snad ani nepočítaj:D
Nejlepší hláška , Terla si vzala na sebe můj kabát : "Je, hele, já vypadám jak Colin Firth" :D:D:D Já spadla :D:D
Terla u mě pak spala, ani jsme moc nepili, když už tak to bylo hnusný. Strašili jsme lidi na chatroulette, Terla sledovala lesbo striptýz (:D:D:D), psali jsme lidem jestli spí v pyžamu,v půl 5 ráno jsem si přinesla snídani, pár svíček, šli jsme spát v půl 6 ráno. Vypadali jsme jak zombíci.