Platform 9¾ + Day No.3

24. listopadu 2012 v 15:52 | džejn)) |  moments of life
Tumblr_lqvvn6htlj1qgktpxo1_500_large

Kdo by se hodně nudil tak si může vesele odpočítávat sekundy do Vánoc http://www.xmasclock.com/ :D

Poslední dobou mám FAKT DOBRÝ sny. (J., K., Majk Spirit, Ektor, Raego, Erza z PLL , nechápu o.O) , jo je to luxusní, asi umřu.
+
3.den - kde bych chtěla být za deset let a čeho bych chtěla dosáhnout

"Mám už pro tebe naplánovenej 100% šťastnej život..budem někde na discotéce.. tam ti J. vyzná lásku a budete spolu (i když mě to bude žrát, budu ti to přát).. pak pojedeme na soukromý večírek Barneyho a po cestě potkáme Iana. bude to legendární večer. Ian ti dá tvoje vysněný lodičky od Gucciho a dá ti nábídku zahrát si v TVD. A je to. Stane se z nás slavná dvojka a budeme žít šťastně až do smrti."

Takhle mi život jednou naplánovala Terla, je neskutečný jak mě zná))
Takže teoreticky takhle nějak bych to chtěla no .. :D
Takže prostě, co chci. Po střední někam jako au-pair , asi, vydělat si. Pak vejšku. Do Prahy. Budu mít byt s Terlou a Verlou. Budeme se scházet u koně a chodit s notebookama do Starbucksu. A do divadla, restaurací, nakupovat, kamkoliv. Pak procestuju svět, Francie, Španělsko, Čína. Jednou budu bydlet v USA nebo v Anglii, budu se procházet po Central Parku se Starbucksem v ruce, jednou, budu mít lodičky od Gucciho, a budu strávit zbytek života s nejlepšíma kamarádkama, já s mojí rodinou, budeme slavit Halloween, Díkůvzdání a pravý americký Vánoce, budeme chodit na americkej fotbal a baseball. Budeme jíst pringlesky a zmrzlinu Ben & Jerry's a makronky, budeme píct cookies a muffiny. Budu bruslit v Rockefellerově centru a chodit do Zoo do Central parku. Chci chodit na pikniky s těma velkejma košíkama a chci mít dokonalou rodinu, a dokonalou práci. Jsem perfekcionista jak svině, ale přesně tohle je muj vysněnej život. Chci mít velkou šatnu a tuny bot . Chci běžně jíst burákový máslo, sushi, čínský, thajský a indický jídla, brownies, cookies, cheescaky. Budu mít peníze. Uvidim Eminema. A lidi co chci vidět. Budeme mít s Terlou dvojdomek. S našima mužema. Pojedu do Disney Worldu. A do Nutellerie, a do Potterlandu. Na máslovej ležák. Budu mít nejlepší vlasy. Budu mít dokonalou rodinu. Budu jezdit za rodičema pořád. A se ségrou budu mít skvělej vztah. Strávim novej rok na Times Square. Budu chodit na skvělý párty. S Terlou budeme mít cukrárnu a budem chovat motýly. Budu tančit v dešti a mít brigádu ve Starbucks.
Tumblr_lvctudnxy41qb8a3ro1_500_large
Je to klišé. Jako svině. A hlavně strašně přeházený. Maličkosti i velký věci. Pochybuju že se v tom někdo vyzná .
A teď trošku víc realisticky.

Za 10 let mi bude 26. Chtěla bych už někam patřit. Usadit se. A bejt vdaná. Chtěla bych už mít dítě, tak roční. Dýl nechci. Chtěla bych mít skvělý přátele, bude stačit když mi zůstanou ty, co mám teď. Chtěla bych mít po vejšce. A procestováno. Chtěla bych dobře vydělávat. Je těžký říct, KDE bych chtěla být. Hlavně bych chtěla najít někoho, s kym budu strávit zbytek života. Jakože fakt někoho pravýho ale. Jako moje rodiče. Je jedno kde, jestli budu v Česku, nebo někde úplně jinde. Jenom bych chtěla, aby jsem byla nejšťastnější na světě. Nebojim se překážek)
Tumblr_lrclg9leuk1qf59too1_500_large
Neřikám, že se mi splnily sny, ale některý maličkosti co jsem chtěla, už se staly. A cenim si toho. Fakt jo. Občas mi ale přijde že se mi vlastně ještě pořádně nic velkýho nestalo a že jsem zaseklá na místě. Vím že se budu muset snažit. Jenže momentálně pro to nedělám nic. Ale budu. Nechci promarnit život, kterej mám jenom jeden.
Každej má sny, ale já si za nima půjdu, dokud je nebudu mít. Nevzdám to, nikdy, nikdy, nikdy ! Už neříkám , že bych chtěla, ale BUDU, protože to tak je..
Nechci bejt zklamaná. Zažiju to všechno.
 


Komentáře

1 K. K. | Web | 24. listopadu 2012 v 23:09 | Reagovat

No to teda věřím, že s klukem je to lepší, ale přece jen už jen tak ze zvědavosti jsem vždycky takhle ulítnout chtěla :D
Jak tak čtu, tak bych chtěla žít úplně jak tady popisuješ! Od Au-pair až po starsbuck  v Central Parku :D I když tohle by podle mě chtěla asi každá třetí holka v téhle době :) :D

2 Terlí. Terlí. | Web | 24. listopadu 2012 v 23:11 | Reagovat

kolik já jsem ti předpověděla budnoucností?! :D Ale každá je dokonalá av každý je miliarda našich mužů a já. je tam happy end a spostu šťastných chvilek! :')) jednu jistotu v budoucnosti máš, a to jsem já! protože My spolu budem i kdyby z nebe pasali trakaře!

3 Dotty Dotty | Web | 25. listopadu 2012 v 18:32 | Reagovat

To je krásný článek. :) Není na škodu si vypsat, co bych si chtěla jednou opravdu splnit. Asi to někdy taky zahrnu do programu. :D Líbí se mi tvoje zapálení a přeji ti, ať ti to všechno, co si přeješ, dopadne. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama