"TGIF"

16. června 2012 v 20:05 | džejn)) |  moments of life
http://data.whicdn.com/images/27515455/666-6_large.jpg
Zažila jsem jeden z nejlepších pátků v životě:) A téměř bez alkoholu. Bylo to tak skvěloučký, něco takovýho jsem potřebovala, celou dobu jsem se jenom usmívala a bylo mi nejlíp:)
V noci s kamarádkou a novym kamarádem na konci města s autem čekání na pizzu, s cigaretama, aniž by rodiče něco tušili, hrozný nervy, adrenalin, smíšený pocity, v autě hráli písničky a já tak hrozně šťastná, uplně všechen stres pryč, místo toho takovejhle skvělej zážitek, sice jsem měla hrozný nervy že se něco stane, ale pryč s tim :D


Ve škole jsme měli jenom 3 hodiny, do půl 11. Přišla Adéla první hodinu, že má chuť na koblihy, tak jsme si šli 10 minut před zvoněním koupit do pekárny 6 koblih a všechny jsme je sežrali :DDD
Na pohodu hrozně ve škole.
Domu až v půl 12, pak na cígo (3:D) s Jeldou na parcelu:)
Odpoledne zase ven. Když kolem 8 všichni odcházeli, a nám s Jeldou se nikam nechtělo, jeden kluk, s kterym se téměř vůbec nebavim řekl ať jdeme k jeho babičce na terasu, že neni doma tak že tam můžem ještě bejt.
Má auto, je mu 18.
Přinesl pivo, víno, kompoty, musli tyčinky, cigarety, prostě všechno možný :DD Tak jsme to všechno zlikvidovali , hlavně to žrádlo a když Jelda otevřela tu plechovku s ananasem, napadlo jí že si objednáme pizzu.
Už jsme se toho nápadu nepustili no :DD
Takže někdy v půl 10 jsme volali do dvou pizzerií, ale už nějak nerozváželi a nás hrozně štvalo že Honza pil, takže tam ani nemůžem sjet. On pak jel na chvíli domu pro peníze, že teda s nim něco uděláme, trochu pil, asi 2 skleničky vína no... Ale do města to fakt riskovat nechtěl, ani my. Nechal nás tam chvíli ve volnym baráku, tak sme šli to prozkoumat a tak :DD Pak teda už jsme byli uplně v krizi, a tak si šel asi v 10 dejchnout na tester, jestli mu to něco nameří, a nenaměřilo. Bylo to hodně divný a tak, ale viděli jsme to taky, tak jsme se prostě rozhodli jet do města pro pizzu :DDD
Kdyby to věděli rodiče, jsem mrtvá.
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m1exyuQTTx1qd4q01o1_500.jpg
Táta už mi volal předtim ať jdu domu a my teprv jeli :DD Takže jsem okecávala jak debil, že nám to teprv vezou, zatimco jsme byli my v autě. Měla jsem srdce až v krku :DD Navíc jsem se hrozně bála i, s 18tiletym klukem po dálnici a tak prostě. S Jeldou trošku nervy no.
Pak jsme tam v půl 11 čekali na pizzu, s cígem venku. Bylo mi tak zvláštně. :D Ten adrenalin i ..
Že prostě nikdy bych neřekla, že v půl 11 budu ve městě chvíli před zavíračkou čekat na pizzu, nervama se div nezbláznim a rodičum bych to v životě nemohla říct a ani si neumět představit, co by bylo, kdyby to věděli, že jedu s kamarádkou a klukem, s kterym jsem se začala pořádně bavit ten den takhle v noci pro pizzu :DDDDD
Byl to prostě jeden z nejlepších zážitků, fakt.
Nepotřebovala jsem bejt ožralá, ani někde pařit, ani nějaký kluky po kterejch bych mohla lízt. Prostě jenom 2 kamarády, s kterejma jsem zažila hrozně výbornou akci.
Přijeli jsme domu před 11, tam jsme se přežrali tý pizzy jako prasata a pak nás hodil domu ještě :)
A když jsem usínala, napsal mi T. :))
(a přišla jsem na jednu věc, kterou chci udělat a hrozně mě to překvapuje .. )
jestli tohle bude o prázdninách, tak mám před sebou perfektní vyhlídky !


Tumblr_lh5e99iv9w1qhvt9bo1_500_large
http://data.whicdn.com/images/4880879/tumblr_lbitarJlY91qbgalro1_500_large.png
Tumblr_m5jjngfcer1qeysf2o1_500_large
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m5kvkasYIm1qidcmgo1_500.jpg
http://data.whicdn.com/images/28431761/tumblr_m3ruueTRwZ1qcegzdo1_500_large.jpg
 


Komentáře

1 TESS " <3 TESS " <3 | Web | 17. června 2012 v 9:03 | Reagovat

Tak to jsi měla dobrý den :) :D

2 Lelou Lelou | Web | 18. června 2012 v 22:53 | Reagovat

wau, to musel bejt úžasnej pátek :3

3 Natt* Natt* | Web | 19. června 2012 v 15:38 | Reagovat

Jo jo, i bez alkoholu je zábava :))

4 Anett Anett | Web | 2. července 2012 v 7:30 | Reagovat

To já zažila 2 úžasný pátky za sebou :D Myslím, že za sebou (:D) V prvním bylo mooc průserů. pak tam všichni brečeli kromě mě a kámoše. :D Ale dobrá zkušenost a snad si i kámošky uvědomily, že na veřejnosti chlastat nemaj. (Já zrovna nepila a ani nějak moc nepiju).
Tenhle pátek měla devítka rozlučák, byl tam i chlast, ale zase - moc jsem nepila. Přijel taky kámoš, kterýho jsem viděla naposled před rokem. :) Prostě super. :) Nevím, mně přijde, že bez chlastu se mám líp.

5 Michal  (ka) Michal (ka) | Web | 3. července 2012 v 14:23 | Reagovat

Kočko, kdepak jsi? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama