Březen 2012

I know you are ma Cherie

31. března 2012 v 20:03 | džejn)) |  moments of life
Tenhle víkendek doma, a ani mě to nějak netrápí :)
http://data.whicdn.com/images/19886358/tumblr_lwfw42AkDe1r3tjbgo1_500_large.png

Fakt miluju, jak otec neumí psát na klávesnici :D Já si támhle v pohodě dávám nejlíp ze třídy 270 úhozů za minutu jo, zamachruju si a otec asi tak 5 a půl, tak mu tady nadávám, že za tu dobu, co on napíše asi 7 písmen, já bych to napsala už asi tak 150x, jako sorry, ale hrozná zdržovačka, no :D

http://data.whicdn.com/images/23150045/422570_180871502015281_161984060570692_205820_676321291_n_large.jpg
Maximálně mě překvapí věta, když mi "někdo" napíše :
"ahoj, hele, my jsme prej v Opo měli víc než vykousnutí .. ? :D"

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m1begr9aAx1r78jn8o1_500.png

to je tak, když se někdo opije tak, že si to ani nepamatuje, každopádně, aspoň vím, že lidi maj co řešit, a mě se to moc líbíí :)))):D
http://data.whicdn.com/images/24888389/tumblr_m0pl4woZzU1qev1moo1_500_large.jpg

trying to reason smile everyday

29. března 2012 v 20:37 | džejn)) |  moments of life
Jsem ráda i za takový maličkosti když mi Terla popisuje recept na vajíčkovou směs a já se mám čemu smát. PŘIDEJ TAM SÝR! Nebo taky : Dobrý den, student do Billy.

I don't even wanna fight..

http://data.whicdn.com/images/22087600/tumblr_luhu0bXHip1qfl54bo1_r1_500_large.gif

Musim se na ten film znova podívat, chce se mi pobrečet si :D Ještě mám připravený Miluj mě, prosím , hraje tam Josh Hartnett, ňuňu♥ takže se na to kvůli němu asi podívám, i když to je prej thriller, nebo něco, viděl jste to někdo? :)


Terličky dílo, docela ujde fotka :D
Jinak se mám tak převážně živě, piju si tady Colu light, už druhou tenhle týden, ale tak zas dlouho jí mít pak určitě nebudu:)
Fakt miluju, když jedu busem domu asi se 3 lidma, protože nám odpadla hodina, a když vystupuju, tak místo abych vylezla prvníma dveřma, protože jsem seděla hned v 1. sedačce, tak se na 10cm podpatkách kymácim až k těm dozadu, protože jsem nechtěla bejt trapná, jenže takhle jsem byla ještě trapnější, jak se ten autobus hejbal a já jsem tam neudělala tou cestou ani jeden sympatický a elegantní krok, takže ten řidič ze mě musel mít obrovskou radost, už ho nechci nikdy vidět, přišla jsem si jako vůl.

Zjistila jsem jako, že SUNRISE AVENUE budou na Benátský noci a já bych tam hrozně moc chtěla jít, bylo by to úžasnýý, TERLI? :)

Zítra se ve škole fotíme, joo, naše první obchoďácká třídní fotka, mám velkej talent vypadat na třídních fotkách jako krypl, mám to osvědčený už 9 let, o těch ze školky radši ani nemluvim, tak uvidíme, škoda že asi nemůžu pokračovat v tradici fotit se s nejlepší kamarádkou.

Dovolte mi, abych se tady na chvíli rozbásnila o mých vlasech. Dneska jsem se totiž minula se zrcadlem a nějak mě udivilo, že mám nějak dlouhý vlasy, takže mi to nedalo a musela jsem si je vyfotit, i když samozřejmě budou ještě hodně delší, a už si to nikdy nezkurvim! :)

Trust no bitch.

28. března 2012 v 20:46 | džejn)) |  me gusta
EZRIA Do you have any idea how much I love you?
né, že bych u tý scény nečekaně brečela a umřela) Koukáte někdo na PLL ?

http://data.whicdn.com/images/24791386/tumblr_m0tifaJWEW1ro206zo3_r2_250_large.gif

Tyvole, taky chci takovou love story, takže si to naplánuju s tim sexy učitelem, kterej přišel na základku, když my jsme vyšli, takže docela brečim, docela jsem čuměla, když jsem ho poprvé viděla, mohl by dělat spíš modela než učitele, taky jsem ho určitě zaujala mojí inteligentní větou : "Vy jste ten nový učitel ?" Bylo to moc dojemné, to mi připomíná, že bych se co nejdřív měla ukázat na základce, a pokecat si s oblíbenýma bývalýma učitelema, před kterýma jsem machrovala, že umim 8 jazyků (jo mimochodem, vydám knihu SLOVNÍK NESPISOVNÉ BLAŽINŠTINY, takže si jí všichni kupte, bude to bestseller:DDD)

http://data.whicdn.com/images/25217333/tumblr_m179iqvifn1ro4topo1_500_large.png

enjoy the silence..

28. března 2012 v 15:41 | džejn)) |  moments of life
nooo, tak moc pěkný koukám všechno :DDDD aneb fotky se soboto-nedělní párty:)
nebo až za chvíli

try it better

Ještě poznámečka ? Mám vlastní teorii na to, jak si představuju nejlepší kamarádku. Nejlepší kamarádka se vykousne s klukem, pak jste u něj nalepený vy a ona odejde, aby jste se s nim mohli taky vykousnout :DD

My jsme prostě sehranej tým, tomuhle se říká nejlepší kamarádka, nemám k tomu co víc dodat :D

I guarantee you'll miss me
'cause you changed the way you kiss me

you just call me a bitch ?


Nejdřív vám představím nejlepší pití na světě, ňuňu:))

Waking up in the morning & not knowing whether last night was dream or not .

25. března 2012 v 17:33 | džejn))
Nevím přesně jak s těmahle článkama začínat, jenže je prostě napsat musím, protože moje příhody s pitím jsou prostě DOBRÝ, né že né. Je 5 hodin, a já jsem celá zpřeházená, navíc když podle nového času jsem přijela domu ve čtvrt na 7, v tu dobu co mamka jela do práce, a vstávala jsem asi v 1, nebo já fakt nevim.


Na začátek , nevim proč když mám kocovinu, mám vždycky uplně divný chutě, vypila jsem 2 kafe a musela jsem mámě zavolat aby mi koupila coca colu, protože na ní mám hroznou chuť, navíc mi dělá problém dostat do sebe docela i jídlo.

Fotky radši ani nechci vidět, už ani nevim s kym všim jsem se fotila, a nevim čí to byli nápady vyfotit se s těma lidma, každopádně se na ně fakt (ne)těšim, a pak je sem dám, zasměju se.

Já : "Jo, počkej Terlo, já se s nim jenom vykousnu a pak půjdem." (úspěšné)
nebo
Terla na cizince : WE GO TOILET.

when U & UR BF say the same thing at the same time))

19. března 2012 v 15:14 | džejn)) |  moments of life
Od čtvrtka jsem byla doma, i dneska, nebylo mi dobře, teda střídavě, den jo, den ne, prostě jsem nemocínek, ale zejtra už asi bohužel půjdu do školy, naštěstí jak koukám, tak toho teď hodně odpadá, takže bez těláku, (stejně bych necvičila.)
Na počítač jsem vůbec nelezla, nálada nebyla, nic.

Měla jsem teda hodně práce během mého "nemocného" období. Dokoukala jsem konečně HIMYM, fakt závislost, prožrala jsem se vším, co jsem našla, doslova, a to i třeba v 1 v noci u Keitha, válela jsem se a koukala na všechno možný, s Terlíkem jsme měli vážný a důstojný rozhovor :D a včera jsem byla po strašně dlouhý době s tátou na fotbale, remíza, ale bylo to fajn, potkala jsem Terly dědu :DDD

Dneska se tady nudim, jsem tu sama a nemám co dělat, připadám si jako přejetá a tak všechno, navíc se mi zdál hodně divnej sen: ve škole jsem hledala něco, do dalších pater se lezlo asi 10 cm velkou dírou, kam jsem se divně nevešla, pak jsem se bavila s Vojtou Dykem a ztratila jsem boty.
Myslim že jsem spala totiž asi dohromady tak 3 hodiny, ráno mi bylo hrozně, když jsem si dala make up, šla jsem spát, asi do 11, s tim že mi ani nešlo dejchat nosem, takže fakt cool, kašlu jak starej chlap a hlava mi padá, ale já tak zkurveně moc nechci dopisovat sešity.

Před pár dněma se mi zdálo že jsem si s někym domluvila, že se s nim vyspim, jenže nevim kdo to byl .. :D (Chuck Bass asi ne :( )

Nemám co psát, nechci do školy, mám divnou náladu a ani nevíte jak

hrozně chci letní prázdniny !

OMG, asi se do tý doby zhroutim, fakt ..

myslim si, že nudnější článek jsem ještě nenapsala, ale to je tim, že celých 5 dní jsem prakticky jenom ležela, takže musím se zase dostat do formy :D
http://data.whicdn.com/images/25088258/tumblr_m11cgenfEd1r3gutdo1_500_large.gif

Jak jsem si žila v Praze.

11. března 2012 v 20:56 | džejn)) |  moments of life
Ráda bych napsala taky článek o tom, jak se mi zdál sen že jsem se vyspala s Chuckem Bassem, až na to, že se to nezdálo mě ale nejlepší kamarádce, takže já jenom můžu doufat, že budu mít taky takovýhle skvělý sny, a né sny typu že jsem Hannah Montana nebo mě určitej chlapec flákne bruslí po hlavě.

"Bydlela" jsem od středy do soboty u tetičky Lucinečky mojí, kterou milujuu, užila jsem si to nehorázně, že to ani nejde popsat ..
Takže já a moje teta :
 • prosedíme 2 hodiny na pizze, kde mi krásnej číšník vnutí 4 zázvorový Kinley Up a s Luci se bavíme uplně o všem
 • chodíme na oběd na čínu a pak na kafe
 • se spolu koukáme na úžasný filmy jako Válka Světů, Romeo a Julie, Let's Dance a na Přátele
 • se spolu hrozně smějeme neskutečnejm kravinám
 • kvůli mě projde všechny obchody kam chci
 • mě bere pařit do klubu v centru, kam asi ani nemůžu a jsou tam samý dospělý a jsem tam ZE VŠECH NAPROSTO NEJMLADŠÍ (a já se tam bavim trochu víc než bych měla')
 • mě učí správně držet cigaretu ale zároveň mi řiká ať fakt nekouřim, že bych se toho nezbavila
 • mi koupí friska a vodky s džusem
 • se vracíme z klubu ve 4 ráno a vstáváme v 9 :D
 • radí mi uplně ve všem, protože to taky zažila a hrozně se z jejich zážitků poučim
Je hrozně zodpovědná a na druhou stranu se umí chovat jako já, i když je o 10 let starší. Nikdy by nedovolila aby se mi něco stalo, ale zároveň mi věří a nechá mě jet sama metrem za ní do práce a vezme mě "pařit". Naprosto mě chápe, muj věk a tak všechno a hrozně oceňuju její rady. Jsem hrozně ráda, že mám někoho, kdo mi může radit z vlastní zkušenosti, jsem ráda že je o 10 let starší a vůbec nevim co bych bez takovýhle tety dělala protože ona mi je z celý rodiny často nejblíž. S ní si přijdu uplně úžasně, v bezpečí a zároveň jako s kamarádkou, smějeme se stejnejm věcem a mám s ní hrozně úžasnej vztah. Chtěla bych bejt tak rozumná a tak všechno jako ona, jsem tak ráda, že jí mám. Nebejt jí, tak nevim jak to se mnou dopadne, má na mě velkej vliv, ale ten nejlepší:)
asi rok stará fotka, ale hrozně se mi líbí :))

mimochodem co jsem dělala v Praze já .. :DD
 • se líbám s chlapem kterej je tak minimálně o POLOVINU starší :DDD
 • tancuju s cizincema, potom co se mě jeden zeptá : "Hey , can U dance with us ?" a já si přijdu fakt dobrá když odpovim : Yea, sure ! :D a všichni prohlašujou fráze jako : It's just AWESOME , I really don't know what is goin' on nebo I'm just kiding :)
 • jedu sama metrem a přijdu si hustě :D
 • strávim půlky dne sama v bytě a maximálně si to užívám
 • se plazim po čtyřech na balkóně, abych si mohla zapálit, aby mě neviděla sousedka
 • utrácim za hadry a mám z toho neskutečnou radost
 • koukám ráno na animovaný seriály a nic neřešim
 • můžu mít vlasy v tragickym drdolu, zapálit si cestou na metro, řvát v noci na sídlišti "HEJ, JAK TO JDE", a je mi úplně jedno co si o mě kdo myslí
 • zjistila jsem že mi sluší modrá.. fakt jo.. jde mi k očím
 • snažim se udělat si sama vlny a vypotřebuju asi tak sto tisíc tun laku
 • přijdu si nejlíp, když jsem v klubu naprosto ze všech lidí nejmladší a zároveň by vůbec NIKOHO nenapadlo, že mi je 15, choděj za mnou chlapy 25+, bavěj se se mnou, prodaj mi vodku .. přijdu si úžasně, fakt ..
 • prostě žiju si svůj DISCOSTORY, jak jsem prohlásila

this gettin me higher!!


Já si prostě žiju. Libově, naprosto.
a mám úžasný nový hadry !
U R YOUNG, SO SHUT UP & ENJOY LIFE.
Jo a k tomu mám tu nejlepší kamarádku na světě, s kterou si píšu 500000km dlouhý emaily, u kterejch buďto brečim smíchy, nebo jsem uplně vážná. Takový maily si může člověk jenom přát, fakt, je úžasný to číst :D a já jí zase píšu o všech detailech, a fotim jí webkou kapesníčky se zebrou nebo že napíšu na kapesníček S TERLOU a dám to pod nápis JDU na tričku z Avon pochodu :D a taky, vim že mě nikdy nebude za nic odsuzovat, protože o tomhle přátelství je, že ten člověk stojí při vás ať se děje naprosto cokoliv, navíc když zažíváme skoro stejný věci:) Ona mi může říkat komplimenty typu : Vypadáš staře ! :D Protože to je fajn, aaaa, co víc si můžu přát :))

Ještě doma, takový ty večery s Friscem, youtube a konverzacema s Terlíkem na skypu:)

1D is fuc*ing everywhere on we♥it !

6. března 2012 v 15:08 | džejn)) |  moments of life
http://data.whicdn.com/images/24372338/tumblr_m0ffdur4nz1rnq8wco1_400_large.jpg
Nejlepší mix na světě !!

Co bych řekla. Zejtra konečně do Prahy, za tetičkou nejlepší na světě, nuu)) Jestli zas pojedu sama metrem , tak to pane bože, protože já neumim jet aniž bych nepsala Terle smsky typu , kdo sedí proti mě, že se bojim a připadat si jako debil.
Včera jsem koukala na Hotel Paradise , řekněme, že to je akorát tak ztrapnění českýho a slovenskýho národa, to tady opravdu nejsou inteligentní lidi ? Protože něco tak hroznýho jsem snad ještě neviděla, fakt :DD
Nu, dneska jedem so Liberce, máma jede někam k doktorovi, tak si s tátou dojdem na kafe, nebo něco takoveho:DD:) Jako opravdu už se nedivím našim rozhovorům, mezi mnou a tátou .. něco jako :
Já : Ježiš ty máš furt problémy :D
Táta : Co si to dovoluješ, chceš pěstí ? :D
Já : jasně, jasně, prosimtě :D
Táta : Dostaneš přes držku :D
Já : Jojo, ty taky :DD
Je to frajer. Pak po kom jsem, taková frajerka, žejo :DDD

Taky je dobrá moje linka na oči. Je voděodolná. Jenže jak jsem zjistila tak nejenom, že je voděodolná, ale i odličovači odolná, a ještě hůř. Na tom odličovači je napsáno, že odličuje i voděodolné líčení, takže hůř, protože ta linka je odolná voděodolnému odličovači. Ztratili jste se v tom? Neva. Takže hustý. Drhnu to kapesníkama a pak mám oči jako to morče Bulva v nějakym filmu. Takže fakt vychytaná linka, (ne)doporučuju. Mimochodem sledujte Báječné Dorty, je to skvělej seriál ! :DD

Já a muj nejlepší kamarád , jehož jméno radši nebudu zmiňovat, a moje awesome pyžamo. (a povlečení, který mám asi od narození)

I will if U will.

4. března 2012 v 17:36 | džejn)) |  moments of life
ňuu, po tom jak naše dnešní brownies dopadli (tvrdý jak cihla, tenký jak papír a tak podobně:D) a po prohlížení 100 let starých fotek mě nenapadlo nic jinýho než udělat tenhle článek :) důkazem toho, že jsme nejlepší kamarádky už strašně dlouho :)
Ty začáteční jsou KATASTROFÁLNÍ :D
btw,dneska se mi zdál uplně maximálně megácky boží sen až jsem byla zklamaná po probuzení:/

there are only three things a girl needs :

love to make her weak

alcohol to make her strong

best friend to help her up when they both make her hit the floor


coffee? bourbon? coffee with bourbon?

4. března 2012 v 9:10 | džejn)) |  moments of life
dobré ráníčko))
je hezký nemít v neděli ten stereotypní pocit, že zejtra se půjde zase do školy :) teda aspoň u mě, prázdniny mi začínaj oficiálně až zítraa :))
Dneska budeme píct s Terli asi brownies! nuu))
a teď jdu koukat na Lying Game ,)

Tumblr_llo0ugkx8x1qass69o1_500_large
http://data.whicdn.com/images/23862312/tumblr_lvgniaqljE1qdp36xo1_1280_large.jpg
http://data.whicdn.com/images/18869902/tumblr_luznkicfvC1qcsmhlo1_500_large.jpg