Vítejte ve světě, kde nestačí být sám sebou.

4. ledna 2012 v 19:37 | džejn)) |  moments of life
Ten nadpis je vlastně pravda, jojojo:)))

PAŘIT , eeeej, tyjo..

Ve škole vyloženě SPIM, fujky ! Zejtra si konečně s Terli dojdem na ty gelový nehty ! ♥ Eeej, těšim se až si zase pokecáme s těma japonskejma zaměstnancema! ;)

She's my best friend, of course I'm going to tell her everything you just said.

Ta věta je AWESOME. A platí to. U mě každopádně. Řekla bych, že to platí u všech, kdo mají nejlepšího přítele:)))) Když mi někdo něco řekne, a počítá se s tím, že to nikomu neřeknu, nebo rovnou dodá ať to nikomu neřikám, dodržim to, s vyjímkou nejlepší kamarádky. Nemám kvůli tomu výčitky, beru to jako samozřejmost říkat jí všechno. Když někdo zjistí, že jsem to řekla jí, a vyčte mi, že jsem to neměla nikomu říkat, nejradši bych mu vmetla do ksichtu : Když si nechtěl, abych to nikomu řikala, neměl jsi mi to řikat, jasně že to řeknu jí, ať už to bude cokoliv, je to moje nejlepší kamarádka. A tak to bude vždycky. Ne, nemyslim si, že kvůli tomu jsem nějaká drbna, protože to nikomu jinému neříkám, JENOM JÍ, protože co vím já, to ví i ona a naopak. Tohle je prostě automatický pravidlo nejlepšího přátelství, který se nemusí předem stanovovat, prostě to vznikne, a komu to vadí, to není náš problém :D Prostě je to tak, že když mi někdo cokoliv řekne, bude to automaticky vědět i ona, i když bych to neměla nikomu říkat. Nikomu to neřeknu, jenom jí. Protože ona to nikomu neřekne, když budu chtít.
Ať se mi teda nikdo nepokouší ani slovem vyčíst, že věci, co bych měla vědět jenom já, ví i moje BF, protože to se radši přestanu bavit se všema lidma okolo, místo toho, abych nemohla všechno co vím já, říkat i nejlepší kamarádce, protože to, to bych asi umřela! :)
A takhle to celý funguje ;D
Ona je moje nejlepší kamarádka, samozřejmě, že jí řeknu všechno, co jsi mi právě řekl/a !
Nejlepší věta, awesome)))ZDARY ! :D Zvykla jsem si na ty moje divně porovnátkovaný křivý zuby, jo :):D
 


Komentáře

1 Terlí. Terlí. | Web | 4. ledna 2012 v 19:47 | Reagovat

Ježiš, to je ňuňácký!♥ uplně je to ale strašně pravdivý. Prostě ty seš můj druhej mozek. Nebo víš jak. Když na něco zapomenu, tak ty mi to připomeneš, protože ty to všechno víš. A o tom to je, že áno')) Nemohla bych žít s pocitemm, že bych ti něco neřekla. Nedokázala bych to. Jak si napsala. Co vim já, víš i ty. zbožňuju tě, bro<3:**

2 džejn)) džejn)) | 4. ledna 2012 v 19:53 | Reagovat

[1]: jojoo,jsme awesome, bro,fakt hustý:DD mucíček brachu:DD

3 Ter Ter | Web | 5. ledna 2012 v 14:15 | Reagovat

:)..děkujůů :))!
asi jo.. nebo spíš jsem nikdy nečekala že bych se mohla zamilovat zrovna do něho:D..nevím.ale přišlo to hodně nečekaněě. ^^ stačil jeden venek a prostě už jsem to cítila..že je ten nejlepší.:D '))__ale nikdy jsem si nemyslela že budem spolu, ještě jako nejsme.. ale myslim/doufám že budem. :D )
ono to vždycky příjde nějak samo))
jojo Blake je úžasná.♥ ty nohyyy dlouhý :X :D
juhůů.:D seš krásná:))

4 Ash Ash | Web | 6. ledna 2012 v 13:34 | Reagovat

ja to prekvapivo robím tak isto, ako ty.. Ak mi niekto niečo povie, poväčšinou to poviem ja mojej nejlepšej kamarátke. Samozrejme, nie zasa všetko, ale 90%.. jednoducho jej verím a každý sa musíme niekomu s niečím zdôveriť :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama