I'VE REACHED THE TOP !

12. ledna 2012 v 17:28 | džejn)) |  moments of life

12.1.2012)))


Možná jste někdo četli předchozí článek, jestli ne, nevadí, stejně si to sem píšu pro sebe. Nevadí nevadí.
Sedíme s Terlou na obědě, proti sobě. Jasně, že jsme věděli že J. přijde, už jsem se těšila až ho budu zase moct z dálky obdivovat, jak dělá kraviny s obědama, nebo tak podobně :D Napadla mě taková malá stupidní myšlenka, která se beztak nemůže stát, asi jako milion dalších myšlenek, že ani nemá cenu je řikat nahlas. Řikám si : Bylo by docela vtipný, kdyby si třeba sednul vedle mě, nebo tak. Ale pak jsem to hned zavrhla, protože bylo ještě asi milion míst volnejch :D Takže, myslim, že jsme se s Terlou jako vždycky bavili o nějakejch sra*kách, nebo o něm, taky možná, nejlepší je, že jeho znaj skoro všichni, a my si vůbec nedáváme pozor, jestli náhodou neřikame jeho jméno. Myslim že jsme ho neřekli, bylo to jenom "J." nebo něcoo.


Pak Terla přestala mluvit, a měla přesne takovej dementní výraz, podle kterýho poznám osoby :DD Fajn, seděl vedle mě. Bavil se tam s ostatníma z druhý strany, a my se na sebe s Terlou jenom dívaly a naše konverzace se na pár minut zastavila. Jenom jsme tam tak seděli, Terla žrala, a já si hrála se solí, poslouchali jsme ho, jeho AWESOME hlas, cejtila jsem jeho vůni. Hrozný přemáhání tam tak sedět a dělat, že ho imaginárně nemiluju už asi 3 roky zatimco on vůbec neví kdo jsem :DDDDDDD Tyvole, kdybyste ho viděli, jak je boží. Najednou jsme s Terlou hrozně přemejšleli co si máme říct, aby to nebylo divný, tak jsme spolu mluvily, ale beztak jsme to ani jedna nevnímali, teda já ne, pořád jsem se soustředila na to, že sedí vedle mě, a prostě jako kdybych tam mozkem vůbec nebyla.
Pak mě napadla, další stupidní myšlenka, jedna z miliónu, takovýhle situace si vždycky vysnívám a nikdy se nestaly, nečekaně ;D . Řikám si, třeba když bude vstávat, tak do mě taky vrazí, jako jednou do Terly, a tak mile se mi omluví, a budeme mít první oboustranou jednoslovnou konverzace :DD Jasně, jasně, taky mě napadla myšlenka, že bych do něj vrazila já, ale okamžitě jsem to vzala zpátky, protože na to trošku nemám nervy, abych do něj schválně vrazila. Tak jsem to ukončila tim, že dneska už toho bylo dost, seděl vedle mě , tak to považujme za další mega obrovskej úspěch, že :D

Terla už dojedla teda, tak že jdeme, tak jsem vstávala a OMYLEM jsem mu KOPLA DO ŽIDLE, hodně. No, nebylo to v mym plánu. Nechtěla jsem vážne, ne, ne, ne, ne, ne. I když to tak možná vypadalo, ne, v životě bych to schválně něudělala. A teďka, jak se říká, že před smrtí vám před očima proběhne cely život, tak mě nějak podobně v tý setině sekundy proběhlo v hlavě tisíc myšlenek. (TYVOLE, TYVOLE, TYVOLE, KOPLA JSEM J. DO ŽIDLE, CO MÁM DĚLAT, CO MÁM DĚLAT, KURVAA, MÁM SE MU OMLUVIT, NEBO MÁM ODEJÍT, TYVOLE CO MÁM DĚLAT TEĎ JAKO ?) Takhle probíhal muj vnitřní rozhovor sama se sebou a pak ze mě vylítlo : "Promiiiň .." (TYVOLE, OMLUVILA JSEM SE J. , ŘEKLA JSEM PROMIŇ J., CO KDYŽ MI NEODPOVÍ, TAK TO JE V PRDELI, MLUVILA JSEM NA J. , T-Y-V-O-L-E) Další vnitřní rozhovor :D Neměla jsem daleko ke zhroucení , fakt ne :DD Stejně mi to přijde vtipný. A on se otočil, a s plnou pusou mi řekl : "Dobrýý" , ale řek to tak hrozně MILE, a ROZTOMILE, jakože bylo slyšet, že se fakt nic nestaloo :)
No, a já jsem odcházela, neschopná slova, a div jsem se nerozbrečela :D Opřela jsem se o topení a pak přišla Terla : NEŘIKEJ MI TO, VIDĚLA JSEM TO.

A kvůli tomuhle, já mám skvělou náladu celej den, tohle je nejlepší událost zatim za rok 2012.
Jo, přesně tak, kvůli tomu že jsme si s někym řekli 2 slova :D
Jenže to neni jen tak někdo.

A já se musim smát tomu, jak to řešim do nejmenších detailů, zatimco pro něj jsem byla prostě holka, která mu kopla do židle, asi jako pro mě jsou stovky nepodstatnejch lidí, který kolem mě projdou, seděj vedle mě, jezděj se mnou v buse, ...a nevnímám je, jako on nevnímá třeba mě :D:D Ale to nevadí, fakt ne, pro mě tohle stačí, prostě primitivní malý pí*oviny, který mi zlepšej náladu o 100% :)))))))))

Obdivuju se, že dokážu napsat jeden z mejch nejdelších článků o DVOU BLBEJCH SLOVECH, ale to je přesně to, co jsem , a za tohle jsem prostě BOŽÍ.
Za to, že jsem s nim poprvé v životě vedla oboustranou jednoslovnou nevýznamnou konverzaci, za kterou bych dala všechno :D
1325543907_1082177624_large
Tumblr_lvolrivkwh1qawh9ro1_500_large

COOL ? FUCK COOL. I'M AWESOME, BRO.

Tumblr_ljujieyhg61qf7jbio1_400_large
 


Komentáře

1 smutna smutna | Web | 12. ledna 2012 v 17:30 | Reagovat

Zjisti jestli te miluje, mrkni na muj webik !

2 Madeillene Madeillene | Web | 12. ledna 2012 v 17:35 | Reagovat

Přeju Ti to, porotže vím že i malý píčoviny někdy prostě zvednou náladu! <3 :)

3 Natt* Natt* | Web | 13. ledna 2012 v 17:45 | Reagovat

Jééééééé :) To je roztomilý ! :) Přiště ho zkus kopnout do hlavy, třeba se mu rozsvítí... :DDD)

4 Lousie Jones Lousie Jones | Web | 13. ledna 2012 v 20:03 | Reagovat

Hej mega dobrý! :D
Já jsem tak posraná říct tomu kdo se mi líbí jediné slovíčko, asi bych ani to 'Promiň' neřekla. :DD
Hej Terla je uplně úžasná :D
Ty legíny na prvním obrázku ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama