Prosinec 2011


definiton of friendship.)

29. prosince 2011 v 17:47 | džejn)) |  ETC.
Chm, čistě Vánoční a povánoční článek napíšu asi zítra, protože chci vyfotit podstatný dárky, jako Dolce Gusto nebo baseballku :D
Ale dlouho jsem nic nenapsala, moc se nechce, strávim dny u nově objeveného úžasného seriálu Once Upon a Time nebo HIMYM♥


Dneska jsem byla venku s Verličkou, a chtěla bych něco napsat. Všichni to známe, "přátelé" , kteří nás jenom využívají a pak se na nás při nejbližší příležitosti vykašlou. Ještě lepší je, když podle nich za všechno můžete vy. A pak, vás začnou ignorovat a ještě víc pomlouvat. Nenávidim je. Ale ještě víc mi jich je líto. Protože jsou tak ubohý, že sami neznají pravou podstatu přátelství. Podle mě to není o tom, že jakmile "kamarád" odjede na pár dnů pryč, vy*erete se na něj :) Není to o tom, abyste měli co dělat, protože nechcete bejt doma. Ani o tom, jak si hrajete na velký kámoše a pak vás pomlouváte u nejbližších lidí, co vám přijdou vhod. Je mi líto, co to takhle maj, a nikdy nezažijou to,jak to má být;)
Protože, díky tomu, kolikrát mě milý falešní "přátelé" podrazili, díky tomu aspoň vim, jak to má být doopravdy. Je to o tom, že nemusíte se hned vtírat k někomu domů, abyste mohli hodiny sedět u compu, stačí, když sedíte v tý největší zimě venku a řešíte všechno možný, a nejenom využívat někoho, abyste se nenudili. A když někdo neudělá to, co chcete, nevyse*ete se na něj.
Jde o to , že s pravými přáteli si můžu volat 45 minut a pořád mít o čem mluvit, nebo si volat a říct : Potřebuju smrkat, tak počkej .. a položim mobil na okno, a smrkám, zatimco ten druhej se hrozně směje, když to slyší :D

Je to takhle, a ty, co tohle nechápou, a nedokážou pochopit pravou podstatu přátelství, ty upřímně lituju, a vlastě i díky tomu, jak jste mě vy všichni zradili, jsem to poznala já , zato vy, vy to nikdy nepoznáte :) Myslíte si, že jste vyhráli, s těma pomluvama a využíváním, akorát že to je to jediný, co dokážete, jasně, že vás nesnášim, ale je to spíš smutný, protože, má tenhle život vůbec cenu ?))
Už nikdy takovýhle lidi nebudu potřebovat,ani dočasně,nikdy,vůbec.
Teoreticky jsem teď šťastná, protože jsem výš a mám na víc, než všichni tyhle lidi, co si připadaj hrozně drsný, zatimco oni nikdy nebudou prožívat ty úžasný okamžiky s nejlepšíma přátelema, třeba jako já, a všichni ty, co to dokážou pochopit :)

falešní přátelé jsou jenom ztráta času ..

TEĎ DO SEBE HODÍM TADYTOHO PANÁKA VAJEČŇÁKU A JDU STRÁVIT DOKONALÝ VEČER S BOŽÍM BARNEYM STINSONEM.

Tumblr_lwui1ursfw1qe2g64o1_500_large
Tumblr_lwp1uifqkg1qb9qh4o1_500_large

Chceš upřímnou odpověď , nebo vánoční odpověď? :D

24. prosince 2011 v 12:28 | džejn)) |  moments of life

MILUJU VÁNOCE ! ♥
Včera, po Lásce Nebeský, jsem prostě o půlnoci balila dárky, docela jsem se smála tomu, jak to neumim, pak jsem čekala až 23:59 přeskočí na 00:00 a bude konečně Štědrý den! Pak jsem poslala Terle 3 smsky na dobrou noc, aby věděla že už jsou Vánoce :DD
Už od včera mi přišlo pár smsek jako přání k Vánocum, a mě to vždycky hrozně potěší: :) Mám ráda momentálně všechny, a všem mile odepisuju :D Kdo by chtěl nějakou přidat, tak 733458269, budu hrozně ráda :DDD :-*
Terle jsem poslala ráno smsku asi na 4 zprávy, zas jednu z mých dokonalých básní:D
Koukám na televizi, miluju ty vánoční animáky jako Shrekoledu, Madagaskar, a taky dávali Mamutí Vánoce:D, to z Doby Ledový :) Naprosto mě to rozsekalo, hrozně jsem se u toho se sestrou smála :D:D

Teta přišla jako každej rok se svázanou záclonou jako pytlem, a dala nám předčasný dárky, dostala jsem placku s nápisem : I'm not normal. Z toho záclonovýho pytle jsem opět chytla výtlem, ještě když ona mi začne vysvětlovat, že je to nová móda ze Severního pólu :D

Mám se prostě výborně, prostě nebudu nic řešit a všem upřímně přeju

ŠŤASTNÝ A VESELÝ VÁNOCE ! :)*♥

Tumblr_lwoaby5bjh1r8xv2po1_500_large

Pravda vítězí.

23. prosince 2011 v 16:30 | džejn))

pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí

Přijde mi téměř jako povinnost napsat tenhle článek, je to to nejmenší, co můžu udělat. Hodně lidí si řekne, co patnáctiletá holka může o Václavu Havlovi vědět. Jasně, nezažila jsem rok 68, 77, nebo 89 (hlavně) , ani jak se stal prezidentem, neznala jsem ho ani osobně, ale i když hodně lidí z nás to nezažilo, je to hlavně on kdo může za to, jak teď žijeme. Nechci psát o tom, co udělal, protože spoustu toho ani nevím, i když jsem o tom toho slyšela hodně, není to tak, jako kdybych v tý době žila, spíš chci říct, jak to na mě celý působí .. Přece jenom, i já jsem ho zažila pár let jako prezidenta.
Chci říct, že nejvíc bych rozbila držky všem těm, co říkaj, že jim vadí jak se to rozebírá, že byl zrádce, že jim to je jedno, nebo dokonce nějaký politici odmítnou uctít jeho památku. Kdo řekne, že se ho to netýká, tak kecá, protože se to vlastně týká všech lidí tady v Česku, to že jsme svobodní. Takovejch lidí jako je on, je HODNĚ MÁLO, který se postavěj za to, co věřej, a je jim jedno jaký to bude mít následky, že jde i do vězení a riskuje svoje zdraví, svůj život, jenom proto, že v něco věří, a že bojuje za tolik lidí a nebojí se vystoupit a MLUVIT ... Za tohle ho strašně moc obdivuju, a chtěla bych, aby lidi byli taky takoví. Je jich čim dál míň a to mě vážně mrzí, ale bohužel je to tak ...

Ve středu jsem sledovala celej smuteční průvod a dneska jsem držela tu minutu ticha a pak jsem s tetou byla celý odpoledne nalepená u tý televize a bylo mi, tak nějak všeljak .. Na konci byli jeho videa a fotky a hrála k tomu písnička Knockin' on Heaven's Door, pak byl jeho nějakej proslov, kde jsem obdivovala že on říká jenom pravdu a byl tak neuvěřitelně chytrej, vážně .. řekl něco v tom smyslu, že před 20 leti řekl, že naše země nevzkvétá, ale teď už to říct nemůže, že vzkvétá, ale občas hodně divným způsobem .. a to je, to je prostě pravda . Řekl, že se krade, a dělá se to pořád, ničí se životní prostředí a tak podobně, a to je taky všechno pravda. Babička řekla, že to byl prostě vzácnej člověk.
Moje teta ho potkala na Trutnově, na festivalu. Jezdíval tam. Nedělal rozdíly, prostě tam mezi nima seděl jako normální člověk. Strašně si ho za tyhle maličkosti vážim.
Podle mýho názoru je správná věc, že se to tak řeší, že to je celý den v televizi a všude, protože on byl člověk, kterej si zaslouží mnohem víc. On si zaslouží aby se to řešilo! Když v tu středu začli lidi tam tleskat a zvonit klíčema, až mi lezl mráz po zádech, fakt, bylo to neuvěřitelný, asi jako hodně okamžiků, který se týkaj tohodle tématu.
Dnešní proslov Schwarzenberga byl, fakt hezkej, mnohem lepší než Klause, protože od něj to nezní tak upřímně ...
Na pohřeb přijel Bill Clinton, spoustu zahraničních prezidentů, premiérů a tak .. Téměř po celym Česku se držela v poledne minuta ticha .. naprosto všude jsou černý prapory, svíčky, fotky, všichni o tom mluví .. dokonce i naše boleslavská Škoda zastavila v poledne na minutu výrobu. Sledoval to celej svět. A pak že tenhle člověk nic nedokázal !
Lidi si ho vážej, ne , že ne, a považuju ho za jednu z nejsilnějších osobností českých dějin. Jsem pyšná na to, kde žiju, když na týhle zemi se podíleli takový lidi ... Teoreticky, myslíte, že kdyby nebylo jeho, mohli bysme říct svuj názor ? Vy můžete bejt rádi, že můžete říct nebo napsat svuj názor, a někteří chytří jedinci ještě píšou, proč by to měli řešit, když to nezažili. Týká se to nás všech, kurva .
Celý 3 dny smutku, vlastně celkově od neděle je to celý hrozně emotivní, dneska dávali z minulosti nějakej den, kdy točili celej den s Václavem Havlem, a bylo to prostě hrozně smutný, když si uvědomítě, že tenhle člověk, co toho dokázala nejvíc ze všech, už mezi náma není. Tyhle lidi si nezasloužej umřít. Když vidim záběry z roku 89, kdy tam tisíce lidí začnou skandovat jeho jméno, fakt k tomu nemám slov.
Dokázal toho víc, než my všichni dohromady, a ten člověk je víc než nějakej herec, nebo sportovec, protože díky Havlovi jsme na tom takhle, a né tak jako před 30ti lety.
Strašně bych si přála, aby někdo stejně vzácnej pokračoval v jeho práci a následoval ho, protože nejsem si vůbec jistá, jestli v dnešním světě se někdo takovej vůbec nejde, v dnešním světě, kdy jsou lidi závistivý, nepřející, a zlí. V sobotu ještě žil, někdo takovej, kdo bojoval za něco , co mělo smysl ...


hrozně se mi to líbí .. jsem ráda, že jsou lidi s timhle názorem , protože je fakt, že si zaslouží mnohem víc než blbej status na Facebooku !

Byla jsem zapálit svíčku taky, proč by ne , měli by to udělat všichni ...

"Nejsme velký národ, a proto ani velkých postav nemáme na rozdávání, přesto jsme někdy dokázali, aby jejich dílo bylo zploštěno a znehodnocováno. Věřím, že Václava Havla nic takového nečeká, ale to už je jen na nás,"

"Málokdo byl více Čech než Václav Havel, ale hloubka jeho myšlenek promlouvala ke všem,"

"Věděl, že pravda má i zúžený smysl, chápeme-li ji sebestředně, pak je příčinou sváru, proto k pravdě patří i láska, která nás vede k poslouchání jiných a pokoře. To je pravý smysl hesla,"

ať klidně udělaj vlastní program o něm, ať o něm běžej pořady celej den, ať se to řeší všude, ať po něm pojmenovávaj ulice a stavby, tenhle fenomenální člověk, co bojoval a vyhrál, SI TO ZASLOUŽÍ!

http://img1.ct24.cz/cache/616x347/article/13/1243/124268.jpgDĚKUJEME, pane prezidente ! ♥


All I want for Christmas is ...

22. prosince 2011 v 18:50 | džejn)) |  moments of life

YOU ?

21310_4985425_0_0_x_278d5661_tlog_large

Škola max. trapná, jediný jsme zpívali na besídce z prváků, naštěstí jsem si vlezla asi za 2 lidi, takže jsem naprosto nebyla vidět, díky bohu, fakt .
Potom, knihovna, zařizování gelovejch nehtů (vážně bych se měla naučit čínsky, protože domlouvat se s číňanama je prostě nadlidskej úkol ..) , pečivo v Bille a tzv. okružní jízda po městě MHDčkem, aspoň jsme poznali nový místa. Pak jsme si s holkama dali v cukrárně dárky, dostala jsem boží naušnice, takový ty malý ozdoby na nehty, diářek , celej popsanej důležitejma událostma a s dokonalou hlavní stránkou .
Potom , 3+1/4, VTIPNÝ :D
Dojemný přání k Vánocum s Terly spolužačkama, né že by sme si všichni dali pusu , :D:* aa kino, Velká vánoční jízda, naprosto boží ♥)
Stalo se vám někdy , že počítáte s tim, že jdete na určitej film, a pustěj vám uplně něco jinýho ? A vy se ujišťujete jestli jste ve správným sále ? (Takže jsme měli bonus, 15 minut filmu Šťastný nový rok)

Arthur-christmas-wallpaper-02_large

A víte na co jsem nejvíc pyšná ? Že jsme došli zapálit svíčku Havlovi. Myslim, že je to nejvíc, a asi taky jediný co můžeme udělat, a on si to tak moc zaslouží .. Udělala jsem to, protože jsem chtěla, a ne proto, abych se s tim mohla chlubit, takže tak ...

forever young

21. prosince 2011 v 15:50 | džejn)) |  moments of life
Real girls aren't perfect.
Perfect girls aren't real.


ÚŽASNÁ písnička ! Sice mě pořád rozesmívaj Pitbullovy ksichty a tak podobně, ale je to frajer :D

Když jsem ráno roztáhla žaluzie, málem jsem se rozbrečela štěstím :D Všude sníííííh.♥ Teď je z toho sračka, ale pořád DOUFÁM, že by se nám mohlo dopřát aspoň trošku toho sněhu na Vánoce ! Čekám na to už snad 8930 let . Jo, a taky proto nechodim na Facebook, protože nesnášim ty předpovědi počasí tam. Ono sněží, já to vidim, a 100 lidí tam napíše, že sněží, a pak když už nesněží, tak to napíšou taky. Nevěděla bych to bez toho, vážně, už jenom čekám až někdo bude psát, že vyšlo slunce, nebo spadnul list. Vlastně, po tý éře 2 let největší závislosti a pak 7 měsíců bez FB už jsem dosáhla rozumu (doufám) , a lezu tam max. 4x týdně asi tak na 10 minut, jsou přece důležitější priority v životě, no ne ? :)

Ráno, když jsem si vlezla na gauči pod deku a chystala se pustit si HIMYM, zjistila jsem , že dávají ten smuteční pochod a proslov, a tohlecto, s Václavem Havlem, a nakonec jsem zůstala očima viset na tom, a nakonec jsem ještě brečela, nic nenaděláš, no. Napíšu o víkendu článek na téma . Pravda vítězí .

Jo a taky, už mě vážně nebaví, jak mi doma zakazujou dokonce se už i sprchovat ! Né doslova, ale KAŽDEJ DEN, mě buzerujou, že ta voda tam teče asi 20 minut, a ještě jim to vadí, když oni jdou už spát. Tak sorry, ale každej prostě musí uznat , že ve sprše se vážně nejlíp přemýšlí a navíc, komu by se chtělo z tý teplý vody ven, když je venku taková zima ! Snažim se ten čas ve sprše snižovat, ale myslím, že se mi to povedlo maximálně tak o půl minuty .

Jo a mimochodem, milý pavouku v mé skříňce, dala jsem ti den na to aby si nenápadně vypadnul a už se nikdy neukazoval, ale ty jsi stále zůstal, takže máš čas do zítra jinak tě už VÁŽNĚ ZABIJU !!!!

Funny-a903e05c107c27c1129699e1e9488a5a_h_large

THREE DAYS !fuck society's idea of beauty !

20. prosince 2011 v 21:57 | džejn)) |  moments of life
Poslouchali jsme jí o španělštině ;DDD

Nemám ani tušení co budu dělat na silvestra ! :/ Ale chci aby byl, LEGENDÁRNÍ ! :( Prosím, sakra , fakt. Sakra, už umim pařit, a silvestr by mě bejt 5x takovej než obyčejný pařby, tak proč je tak těžký zařídit ho. Sakra, co s tim ...

Zejtra nejdu do školy ! :) Oznámila jsem, že nemám brusle, takže nevim co bych tam dělala, a že ráno prostě nevstávám, zdary. Ve čtvrtek pujdu, z důvodu, že po škole musíme zařídit dost věcí, jsem si dát s BFs dárky, a do kina :)

Já miluju, když jdeme od školy na autobusák a cestou se stavíme ve všech pekařstvích do potkáme, ještě to pečivo má divný názvy, takže to vůbec nemůžeš přečíst, a ještě jsou všude divný prodavačky co na tebe divně čuměj.

Miluju když Terla řekne : Těšim se až to Verle uděláme. (ne,takhle to nemělo být)
"..když byl vesničan .."
" .. příbalový leták .. "
ráda chodim k její babičce, sice tam maj občas trochu bordel, tak jim to tam Terla uklidí, ale jinak vařej skvělou smaženici, maj skvělý cukroví, capuccino, a počítač s TAK MOC zážitkama ! ♥

Jo a taky miluju když naši kupujou kočkám psí žrádlo, fakt THE BEST .

naprosto zbytečnej článek, jdu spustit sentimenty ke starejm článkům z blogu, CHCI PAŘIT!

..nebo aspoň čtvrtek

Když příležitost nezaklepe, postav dveře.

17. prosince 2011 v 13:15 | džejn)) |  moments of life
Proč pít alkohol ? Protože žádná historka nezačíná : Jak jsme jedli salát ...
FOLLOW MOCHACAFE for more photos

MÁM SE SKVĚLĚ ! Nic mě vyloženě netrápí a je to v klidu .
Nejlepší je, když táta včera byl někde chlastat, přijel bůhvíkdy a dneska se snaží bejt od rána hrozně milej :DD Já na něj : Ty jsi určitě včera něco provedl, a teď se snažíš bejt hrozně milej :D:D A máma, že už i děti to poznaj :D Je to vtipný, no .
Tak co, zejtra jedem na Staromák, hezky pěkně, na strom, a tohle takový ty věci.
Myslela jsem , že když už jsem si k Vánocum koupila kabát, šátek, čepici, svetr, mikinu, tak to nějak stačí, ale že mi máma včera ještě koupila džíny, baseballovou mikinu a válenky s bambulkama, to už jsem trošku víc šťastná no ! :D ♥
Škoda jenom, že do 24. nemám v čem chodit, nevermind.

Posílám ještě vánoční přání :DD :

http://xmas.coke.com/v/cs_CZ/#4345dde4557ec9057f019bce8e424a9705534861/3111/1/2


Krásnou sobotu a neděli :)

Zase inteligentní nápady na fotky :))

If U smile when no one else is around, you really mean it.

14. prosince 2011 v 16:16 | džejn)) |  moments of life
Chápete někdo to, že o tělocviku mám ruce v kapsách, protože mi je zima, přijde učitel a začne na mě řvát, co si to dovoluju a ať se začnu chovat jinak mě okamžitě vyrazí. (v duchu padlo tolik nadávek, že se za to stydim i já sama)

No jo .
Přišla jsem na pár zajímavých zjištění :

  • Nevim jak vypadám bez make-upu (spíš, nevim jak vypadám bez make upu ve dne, nebo za denního světla)
  • Nejsem v klidu pokud se aspoň 5x denně nepřepudruju a nedám lesk.
  • Jsem alergická na sloupanej lak na nehtech.
  • Jsem alergická na to, když říká někdo místo ekonomika , EKO.
  • Už přestávám jíst i salámy (jako by nestačilo, že nejim rohlíky, housky, chleba, a už asi ani knedlíky nemusim, nesnášim žvejkačky z automatů, a nepiju šťávu, kofolu, slazenej čaj, přijdu si divná ... )
A taky, nesnášim ho ! Nesnášim, když se mnou neumí mluvit o ničem jinym, než že jsem céčko, že jsme trapáci, spodina, verbeš, loseři, on je áčko, největší frajer, je na lyceu, je druhák, je "NEJLEPŠÍ" a my ? My jsme prostě hovada z obchodky. Proč se se mnou teda vůbec baví ?! Nesnášim když si ke mně sedne v autobuse, nesnášim když zase začne s těma narážkama. Jestli to je nějakej způsob jak mě zaujmout, tak to promiň, ale tohle fakt neberu. Mám chuť vždycky dát ti pěstí, ale musim se jenom smát, tomu, jak seš trapnej .. a pak vedle něj sedim a dělám, že volám s Terlou, a přitom mluvim do tichýho mobilu.
Ještě že mi pak Terla píše uklidňující SMSky typu : Ne, neumírej. Uklidňující slova. Jéňa. Zyšk. Šrocík. Matouš. Damon. Vidíš jak to funguje ?
A mě prostě okamžitě naskočí ten stupidní širokej úsměv.

http://img5.rajce.idnes.cz/d0506/5/5692/5692764_941d570e9121c9276306fea7cf7562c0/images/DSCF4976.jpg

Legen ... wait for it ... dary. LEGENDARY.

13. prosince 2011 v 18:40 | džejn)) |  moments of life
dobrý přítel zná všechny tvoje příběhy. nejlepší přítel je prožívá s tebou.♥
(Btw, díky bohu tenhle song neexistoval o prázdninách :D ale jo tyvole, chtěla bych to zažít, klidně i s kocovinou)

Takovejch dnů jako tahle neděle by mohlo bejt víc. Spíš každej. Žádnej extra zážitek, žádná nová zkušenost, žádný kluci. Ale i tak to bylo dokonalý. Když máte ty správný lidi, k tomu skvělý prostředí, nic se tomu nevyrovná. Vánoční nákupy, celej den ve městě s nejlepšíma kamarádkama, nechybělo tomu naprosto nic. Jsou to takový chvíle, kdy máte radost z neuvěřitelnejch maličkostí, a nedá se VŮBEC NIC pokazit, kdy si užíváte tu atmosféru, ty chvíle, každou sekundu, a jste prostě ŠŤASTNÝ. A to jsem potřebovala. Bejt šťastná. Bylo to, nádherný, vánoční, a já nevim co všechno.
Jeli jsme dopoledne, někdy v 10, prostě , nákup v DM za 600, krásně nakoupený věci, dárky .. nejluxusnější oběd v Trappole za 6OO,- , focení, jízda MHD, další nákupy, hodina a půl v Mekáči s horkou čokoládou a Oreo sušenkama (a viděli jsme ty nejlepší lidi), a potom Coca-Cola kamion na Staromáku, vdechování hélia z balónků!:D Všechno tak úžasný, šlo i o to bezstarostný kecání o ničem i o ty vážnější a důležitější věci.
Nepotřebuju 483902590 kamarádů, opravdový mám jenom dva, a ani nevíte, jak to stačí, takovejhlech přátel si totiž musíte prostě vážit, protože jich není moc.

Protože, jsem ráda za ty chvíle kdy si můžu připadat tak perfektně jako v dětství, kdy OPRAVDU nic neřešim. Jsme přece jenom děti.

A myslim, že to, jak nám bylo skvěle, je vidět i na fotkách, protože takhle neuvěřitelně se tlemíme na fotkách málokdy))